13. 8. 2019

Lásko…

 Tato kniha je kniha o té nejtěžší cestě, a to je cesta k sobě.

  • Chcete už přestat v životě couvat, ale vyrazit kupředu?
  • Chcete vyřešit milostný trojúhelník?
  • Chcete se více přiblížit svému muži?
  • Chcete se osvobodit z pout závislosti a najít sebelásku?
  • Chcete mít naplňující, vášnivý vztah?

Možná vás zklamu. Moje kniha „Lásko…”, kterou vám nabízím, není manuál s jednoduchým návodem, jak toho dosáhnout.

Je to mozaika autentických příběhů z mého života, příběhů o prvním milování, o proměnách ve vztahu, o touze a vášni, o nenaplněném mateřství, o nevěře, o závislosti a sebelásce, prostě o všem, co ženy na své cestě životem prožívají, příběhů o hlubokém spojení s přírodou a  vnitřní síle, kterou v sobě všechny máme, ale někdy se jí samy bojíme.

„Když se ráno probudím, cítím zvláštní klid. Moře je jako stříbrné zrcadlo, svítá… On sedí dole na břehu v tureckém sedu a medituje. Zavřu oči a jen tak ležím… A najednou vidím letícího orla (nebo orlici?) a vím, že jsem to já. Letím a hluboko pode mnou ubíhá krajina. Cítím prostor a svobodu…a pak vzrušení… Nedělám nic, přichází to samo a je to silnější a silnější…“

Věřím, že s vámi mé povídky a básně zarezonují, že v mých příbězích někde najdete i ten svůj, že  přijde „aha“ moment, něco se vám otevře, osvětlí a vy budete vědět, že se to „dá dělat jinak.” Chyby neexistují, jsou to jen životní lekce, které nás posunují dál…

Nabízím vám 100 stran emotivního textu, který obsahuje 12 povídek a 7 básní a je proložen hlubokými citáty z knih nejrevolučnějšího duchovního učitele a sex kouče současnosti, DAVIDA DEIDY, jehož romantická naléhavost  vás určitě nenechá chladnými. Kniha je doplněna mými foto ilustracemi.

V závěru se ale přeci jenom dočkáte malého manuálu. Jako BONUS jsem pro vás napsala:

„Návod na ženu” pro muže
aneb
jak milovat čtyři ženy v jedné.

Pro radost a inspiraci ve vašem vztahu!

Cena eBooku Lásko… je 199,- Kč.

Pokud jste se rozhodla žít život s vášní a láskou a naplňovat tak nejhlubší touhu naší ženské duše, tato kniha je pro Vás jedinečnou inspirací.

Tantra masérka,

lektorka Loona Dance

a žena.